Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

Mūsu ziedi - Jūsu jūtu izteikšana

Atvērsim mazu noslēpumu - ziedi ir universāla dāvana, kas ir spējīga nodot saņēmējam Jūsu mīlestību, simpātiju un cieņu. Bet kad šīs jūtas kļūst oriģinālas ziedu kompozīcijas sastāvdaļa, šīs dāvanas vērtība pieaug vairākas reizes! Tieši tāpēc esam mēs - interneta diennakts ziedu piegādes veikals Allflowers.lv Esam radīti, lai ar brīnišķīgu pušķu palīdzību dot laimes izjūtu Jūsu mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem. Sevišķi tādos brīžos, kad jūs šķir attālums, vai arī Jūs vēlaties iztaisīt patīkamu pārsteigumu. Mēs iepriecinam mūsu klientus no 2008. gada - pa šo laiku mums izdevies noformēt tūkstoš ziedu dāvanu un maksimāli atvieglot pasūtījuma procesu.

Kapēc ziedu pasūtīšanu un piegādi jāuztic tieši Allflowers.lv? Tam ir vairāki iemesli:

- Mēs nekad neguļam!;) Tas nozīmē, strādājam cauru diennakti visas 7 dienas nedēļā. Jūs varat pasūtīt ziedus ar e-pasta, telefona palīdzību vai noformēt pasūtījumu mūsu mājas lapā - visos gadījumos mēs to apstrādājam vienādi ātri. Mūsu komanda vienmēr ir gatava pakalpot!

- Ziedu piegāde notiek jebkurā nedēļas dienā - Jums paliek tikai izvēlēties ērto laiku. Ja vēlaties, pateicīgā saņēmēja labais noskaņojums un platais smaids tikts nofotografēts! Kurjera ziedu piegāde uz mājām ir labākais veids, kā atgādināt par savām jūtām. Iespējama bezmaksas piegāde pa Rīgu.

- Plaša brīnišķīgu pušķu izvēle jebkurai gaumei un makam! Mūsu ziedu kolekcija pastāvīgi tiek papildināta - pat visprasīgākais klients atradīs to, kas viņam patīk. Pirmssvētku dienās mūsu mājas lapā parādās sadaļās, kur tiek piedāvāts īpašs ziedu un dāvānu sortiments. Papildus mums regulāri notiek atlaižu akcijas un specpiedāvājumi.

- Ja Jums neizdevās atrast to, ko Jūs meklējāt - mūsu profesionālā floristu komanda ir gatava noformēt individuālu pasūtījumu, ņemot vērā Jūsu vēlmes.

- Mēs piegādājam tikai vissvaigākos ziedus! Mūsu komanda neizmanto pušķu izgatavošanā augus, kas stāv salonā, gaidot savu pircēju. Mēs strādājam tikai ar savu klientu pasūtījumiem un atlasam viņiem tikai labākos ziedus, kuru saņēmēji ir to vērti!

- Ja rodas kādi starpgadījumi mūsu vainas dēļ, mēs garantējam Jūsu naudas atgriešanu vai pilnīgu pušķa maiņu. Par laimi, pieredze un bezgalīgs pozitīvo atsauksmju skaits demonstrē mūsu darba augstu līmeni!

- Konfidencialitātes garantija. Visi dati par mūsu klientiem netiek izpausti.

Bet galvenais, rūpes par Jūsu pušķi gulstās uz mūsu vadošā florista un dekorātora Jūlijas pleciem, īstas meistares ziedu lietās. Viņas darbs - īstenot sapņus. Radošā specilitāte ļauj viņai citādāk ieskatīties viņas darbā, īstenot autora idejas un padarīt šo pasauli nedaudz skaistāku.

"Protams, var padzert ūdeni arī no saujas, veidojot kausiņu, bet smalka krūze no sniegbalta porcelāna, apgleznota ar mākslinieka otu, dara vienkāršu ūdeni par burvīgu dzērienu. Un es sevī izjūtu spēkus un iespējas, pieredzi un zināšanas, kas ļauj dāvināt cilvēkiem brīnišķīgā pasauli, darīt viņu dzīvi interesantāku un bagātāku. Esmu laimīga, ka varu būt kā ceļvedis uz šo neparasto un tik brīnišķīgo pasauli."

Uzdāviniet savam tuvajam cilvēkam to, ko viņš ir pelnījis - mūsu brīnišķīgo pušķi, kas ir veidots ar rūpēm un domām par brīnišķo!

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>