Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

Allflowers - Kā pasūtīt un apmaksāt

Kā pasūtīt

Nesagādā problēmas pasūtīt ziedus uz mājām vai darba vietu! Mēs varam piegādāt ziedus, zinot tikai saņēmēja mobilā tālruņa numuru. Jums vajadzēs iepazīties ar mūsu sortimentu un izvēlēties to pušķi, kas Jums patīk. Pēc vēlēšanās ziediem var pievienot apsveikuma kartīti, saldumus vai dāvanu. Tad, kad izvēlēsieties, vajag pievienot preces grozam un aizpildīt pasūtījuma formu. Uzraksts, kas parādīsies: " Paldies par Jūsu pasūtījumu! Mūsu darbinieks ar Jums sazināsies!", liecina par to, ka pasūtījums ir nonācis mūsu gādīgās rokās. Īsā laika sprīdī Jūsu elektroniskajā pastā pienāks pasūtījuma apstiprinājums ar piedāvājumu to apmaksāt, saskaņā ar Jūsu izvēlēto apmaksas veidu. Pasūtījumu var noformēt arī citā veidā - uzrakstīt elektroniskajā pastā, piezvanīt pa telefonu vai atstāt iesniegumu atpakaļzvanam. Vietnē uzrādītie ziedi - tā ir tikai daļa no tā, ko allflowers.lv var Jums piedāvāt. Tādēļ, ja Jūs neatradāt to pušķi vai dāvanu, ar kuru vēlētos iepriecināt saņēmēju, droši zvaniet vai rakstiet mums! Būsim priecīgi izpildīt Jūsu individuālo pasūtījumu!


Kā apmaksāt

Jebkurā diennakts laikā, neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties šajā laikā, vienmēr ir iespēja noformēt un apmaksāt pasūtījumu Jums vispiemērotākā veidā. Noformējot pasūtījumu, izvēlieties vienu no apmaksas veidiem:

  • bankas karte Visa, MasterCard, Discover, American Express;
  • bankas pārskaitījums, tai skaitā ar inernetbankas palīdzību;
  • skaidrā naudā kurjeram (tikai Rīgā);
  • caur maksājumu sistēmu PayPal;
  • caur maksājumu sistēmu QIWI
  • elektronā nauda WebMoney;
  • elektornā nauda Yandex.Money
  • naudas pārskaitījums UNIstream, Contact, Western Union, MoneyGram.

Pasūtījums tiek uzskatīts par noformētu, kad tas ir apmaksāts, un, nepieciešamības gadījumā, apstiprināts ar maksājuma kopiju.


Piegāde

Pēc pasūtījuma apmaksas sākas visinteresantākais - profesionālu floristu komanda, talantīgas floristes un dekorātora Jūlijas Justes vadībā, uzsāks Jūsu pasūtījuma izpildi. Tad, kad pušķis būs pabeigts, estafeti pārņem mūsu ziedu ekspresis, kas piegādās laba noskaņojuma pilnu klēpi tieši rokās tās laimīgajam īpašniekam! Kā tikai tas notiks, Jūs saņemsiet ziņojumu par pasūtījuma piegādi. Tam var tikt pievienota fotogrāfija - ja tā bija iepriekš ar Jums saskaņota, un ja saņēmējs piekrita fotogrāfēties.

 

Ziedu piegāde visās Latvijas pilsētās un novados:

Ainaži,  Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja,  Alūksne, Ape, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Cesvaine, Cēsis, Dagda, Dobele, Durbe, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jaunjelgava, Kandava, Krāslava, Ķegums, Kuldīga, Kārsava, Lielvārde, Limbaži, Lubāna, Ludza, Līgatne, Līvāni, Madona, Mazsalaca, Ogre, Olaine, Piltene, Preiļi, Priekule, Pāvilosta, Pļaviņas, Rīga, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Seda, Sigulda, Skrunda, Smiltene, Staicele, Stende, Strenči, Subate, Talsi, Tukums, Valdemārpils, Valka, Vangaži, Varakļāni, Viesīte, Viļaka, Viļāni, Zilupe.

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>