Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

 

Lai gan uz ielas vēl dejo sniega pārslas, ar baltu pārklāju sedz trotuārus un ceļus, lai arī virpuļo vēji un ziema dusmojas, bet mēs zinām, ka pavisam drīz saulīte, kura jau tik spoži spīd, sāks sildīt vēl karstāk. Varenās sniega kupenas pārvērtīsies par ātriem strautiņiem, aiznesot aiz sevis visu ziemas stingrību un mēs ar pilnu krūti ieelposim pavasara gaisu.
Kopā ar skaistuli-pavasari mūsu mājās atnāks pirmie pavasara svētki - 8.Marts! Man liekas, ka šos svētkus svin nevelti tieši šajās brīnišķīgajās dieniņās, kad pati daba mostās un gatavojas varenām pārmaiņām. Sniegpulkstenītes...tulpes...krokusiņi... Visi ziedi tik brīnišķiģi! Kā arī visas sievietes brīnišķīgas! Un visas sievietes mīl ziedus, tāpēc par galveno dāvanu uz pirmajiem pavasara svētķiem - 8.martu - ir un paliks neatvairāmi pušķi un ziedu kompozīcijas, piepildītas ar pavasara aromātiem un pašiem siltākajiem novēlējumiem. Jaunajā kolekcijā, veltītai 8.martam, stādam priekšā lielu daudzumu gaišus pušķus un kompozīcijas. Ļoti vēlētos, lai kopā ar to, Jūs varētu nodot dvēseles daliņu Jūsu tuvajiem, radiniekiem un mīļajām sievietēm, sievām, meitām, mammām, vecmammām, māsām, draudzenēm un vienkārši kolēģēm.

Interneta veikals Allflowers.lv piedāvā operatīvu krāšņu pušķu piegādi Starptautiskajā sieviešu dienā, bet mēs ļoti lūdzam mūsu cienījamos pasūtītājus pasūtīt ziedus uz 8.martu, ja ir iespējams jau iepriekš. Pasūtījumu var noformēt 24 stundas diennaktī mūsu mājas lapā un telefoniski. Vēlam lai mūsu brīnišķīgajos ziedos un dāvanās iemiesojas Jūsu paši siltāķie vārdi un novēlējumi, kuri patiešām piepildīsies.

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>