Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

 

Svētā Valentīna diena


Tuvojas Svētā Valentīna diena, un, neskatoties uz auksto laiku, mīļoto sirdis piepilda siltums. Gaidot svētkus, daudzi iegrimst pārdomās, kā uzdāvināt oriģinālu un unikālu dāvanu savai otrajai pusītei. Un tas ir dabiski, jo laba dāvana var pastāstīt par dāvinātāja mīlestības spēku.

Mūsu interneta diennakts ziedu piegādes veikals Allflowers.lv sagatavoja īpašus preču piedāvājumus tiem, kas vēlas no visas sirds apsveikt un iepriecināt savu mīļoto cilvēku. Mēs piedāvājam ne tikai greznus rožu un tulpju pušķus, bet arī ekskluzīvas kompozīcijas sirsniņu un mīlas vārdu veidā - ļaujiet ziediem runāt Jūsu vietā! Kā arī mūsu sortimentā var atrast mīļas rotaļlietiņas, interesantus aksesuārus un patīkamus pārsteigumus īstiem saldumu mīlētājiem.

Ziedu piegāde uz mājām - perfekts risinājums arī tiem, kas šajā īpašajā dienā nevar būt līdzās ar savu otro pusīti, bet vēlas iepriecināt un pacelt garastāvokli. Mūsu ziedu ekspresis piegādās ziedus ne tikai Rīgā un Jūrmalā, bet arī jebkurā citā Latvijas pilsētā.

Slepenie pielūdzēji var noformēt ziedu pasūtījumu, nebaidoties no atmaskošanas - mēs garantējam, ka par to neuzzinās neviena dzīva dvēsele, tai skaitā arī Jūsu mīlas objekts! ;)

Lai šie svētki būtu vēl neaizmirstamāki, mūsu komanda piedāvā oriģināli izrotāt Jūsu izvēlēto interjeru! Lai kur Jūs izvēlētos romantisko tikšanos - ofisā, mīļākajā restorānā vai pat uz jumta - mēs ar prieku apņemsimies pārvērst parasto vidi īstā mīlas nostūrītī.

Allflowers.lv - labākais palīgs sirdslietās! ;)

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>