Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

 

Uzdāviniet pavasara noskaņojumu!

8. marts - svētki, kas radīti, lai iepriecinātu mūsu mīļās sievietes. Katrai daiļā dzimuma pārstāvei vienmēr ir patīkami saņemt ziedus, tāpēc mēs sniedzam Jums visdažādāko un interesantāko pušķu izvēli. Jūs varat ne tikai pasūtīt ziedu kompozīciju, bet arī patstāvīgi salikt pušķi no dažādu krāsu, šķirnu un veidu tulpēm vai rozēm. Izvēloties, atcerieties, ka pasūtot ziedus par summu 50 un vairāk Euro, Jūsu sieviete saņems dāvanā elegantu lakatu! Tas ir brīnišķīgais pavasarīgs aksesuārs, kas atsvaidzinās jebkuru tērpu un uzlabos noskaņojumu. Pievērsiet uzmanību, ka mums ir vairāk kā 20 lakatu veidi - Jūs varēsiet atrast tieši tādu, kas akcentēs Jūsu mīļotās sievietes skaistumu.

Akcijas darbojas pasūtījumiem ar piegādi 7., 8. martā

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>