Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

 

Mīlestības laiks ziedu veikalā Allflowers.lv

Tuvojas laiks, kad vēderā mostas taureņi, bet galva pilna ar domām, kā pārsteigt savu otru pusīti Valentīndienā. Allflowers.lv komanda (īstie mīlestības eksperti!) sagatavoja Jums ziedu pušķus jebkurai gaumei:

Rozes – tā ir klasika. Bez tām nav iedomājama neviena Valentīndiena! Sarkanas, baltas, rozā, komplektos ar plīša lācīšiem un šokolādes konfektēm,  pieticīgi pušķi un veselas kaudzes, kas padarīja trakas daudzas sieviešu paaudzes.

Kompozīcijas sirds formā. Ziedu sirds – vislabākais veids, kā pastāstīt par savu mīlestību. Ja arī tas liekas par maz, piedāvājam izveidot mīļotās vārdu pušķa vidū, - tas noteikti iekaros viņas sirdi!

Elegantas flower box  - pēdējais modes pīkstiens ziedu pasaulē. Kas varētu būt labāks par izsmalcinātu kastīti ar svaigiem ziediem un franču macaron kūciņām?

-Ja Jūsu otrai pusītei pavisam nepatīk rozes, pievērsiet uzmanību svaigām un īpaši maigām tulpju pušķiem, kas atgādinās viņai par tuvojošos pavasari.

Dāvanu nekad nevar būt par daudz, tāpēc piedāvājam pievienot ziediem kaut kādu patīkamu sīkumu. Mūsu veikalā Jūs atradīsiet simpātiskus hēlija balonus, mīkstas rotaļlietas un saldumus – visā visumā, to, kas ļoti patīk daiļā dzimuma pārstāvēm.

Galvenais, neaizmirstiet pateikt savai pusītei, kā Jūs viņu mīlat, jo mīļi vārdi ir dārgāki par jebkurām dāvanām!

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>