Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

 

Jauns trends lācīšu pasaulē

Vēlaties uzdāvināt meitenei mīksto rotaļlietu, bet vienīgais, kas iekrīt prātā ir plīša lācīši? Pagaidiet un nepērciet vēl vienu Teddiju, labāk pievērsiet uzmanību populārai Eiropā rokdarba rotaļlietai – Tilda lācītim! Šīs aizkustinošs mazulis pastāstīs par Jūsu gaišākām jūtām un kļūs par jūsu mīlestības sargu.

Tilda rotaļlietas izgudroja norvēģu dizainere Tone Finnanger un tās uzreiz iepatikās daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Slaidas līnijas, maziņas punktveida actiņas, mutes trūkums, neliela galva un izstieptas rokas – tas ir tās pazīmes, kuras atšķir Tilda stilu no pārējiem. Lelles tiek izgatavotas no naturāliem lina, kokvilnas un zīda audumiem, tāpēc tās ir ļoti patīkamas pēc taustes.

Hand-made rotaļlietas vienmēr tiek taisītas ar īpašu uzmanību un rūpēm, tāpēc atšķiras ar īpašu kvalitāti un unikālu dizainu. Tāds auduma lācis kalpos kā lielisks interjera dekors vai kļūs par Jūsu bērna labāko draugu.

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>