Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

 

26.01.2012.g. Ārā čirkst aukstums, bet sirdī deg mīlestības uguns. Ak-ak-ak, kāda romantika! Cik skaisti! Zīmēju iedomās ainu, līdzīgi kuru skolas gados rakstīju sacerējumos. Nezinu kā Jūs, bet man vienmēr ir vēlme ar kaut ko pārsteigt un iepriecināt savus mīļos, īpaši savu mīļoto, dažreiz īpašā izrāvienā šoķēt ar savas mīlestības apmēriem. Tā arī nodomāju ,vai es nevarētu tādu piedāvājumu uztaisīt mājaslapā, no kura nevar atteikties?
Pirmkārt tāpēc, ka krietni lētāk, vēl jo vairāk - Valentīndienā tādu cenu vispār nav! Bet otkārt, kāds saņems krāšņu dāvanu un mīlestība aizdegsies vēl vairāk! Tādu iespēju es varu piedāvāt tikai līdz š.g. 3 februārim. Kas priekš tā būtu jāizdara? Ienāc Katalogs/Ziedi/Rozes un izvēlies jebkuru piedāvājumu ar nenormālām atlaidēm!

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>