Diennakts ziedu piegāde (pa Rīgu, Jūrmalu, Latviju) Lieliska izvēle tiem, kam dargs katrs mirklis.
Ir jautājumi? Zvaniet!
+371-26352124
24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Atpakaļzvans
Ja vēlaties saņemt zvanu no mūsu operatora, lūdzu nosūtiet mums savu telefona numuru.
Vārds: 
Telefona numurs: 
Atpakaļzvans
Paldies, mēs sazināsimies ar jums!
 

 

Svētā Valentīna diena, vai kā saka, Visu Mīlnieku diena - svētki, kurus 14.februārī svin daudz cilvēku visā pasaulē. Svinētāji šai dienā dāvina mīļotiem un dārģiem cilvēķiem ziedus, konfektes, rotaļlietas, piepūšamos balonus un īpašas atklātnes (bieži sirds formā), ar dzeju, atzīšanos un vēlējumiem mīlestībā - valentīnīši.
Griežoties Allflowers.lv, Jūs varēsiet uzdāvināt brīnišķīgu un romantisku dāvanu mīļotam cilvēkam. Mēs piedāvājam pašu uzticīgāko un operatīvāko ziedu piegādi Valentīndienā, Jūsu izvēlei piedāvājam pušķus un ziedu kompozīcijas, radītus speciāli šiem brīnišķīgajiem svētkiem. Pasūtīt ziedus var 24 stundas diennaktī mūsu mājas lapā un telefoniski. Ziedu piegāde notiek maksimāli īsā laikā (tikai  dažu stundu laikā Latvijas teritorijā un no 2 darba dienām - citās pasaules valstīs).
Bet neskatoties uz to, mēs lūdzam mūsu cienījamos klientus pasūtīt pušķus tādiem svētkiem, kā Valentīndienai pēc iespējas laicīgi, jo piegādātājiem pirms tiem  cenas vairākkārt  pieaug. Sastādot mūsu pušķu un kompozīciju svētku kollekciju, mēs pacentāmies darīt to maksimāli daudzveidīgāku. Tajā piedāvāti pušķi, kompozīcijas, rozes dažādās, galvenokārt svētku simbolu nokrāsās. Nevienu, esam pārliecināti, neatstās vienaldzīgus spilgtas un romantiskas sirdis no dzīviem ziediem, kuras varēs izteikt jūtas labāk par jebkuriem vārdiem. Pieņemot lēmumu nosūtīt ziedu dāvanu Valentīndienā ar mūsu kompānijas palīdzību, var būt pilnīģi pārliecinātam par pasūtījuma izpildīšanu augstā līmenī, kā arī pārliecinātam ka Jūs pa īstam sūtat spilgtu neaizmirstamu apsveikumu  tuvam cilvēkam, pat ja tas atrodas tālu.

Paldies, ka operativi veicat musu pasutijumu! Ir prieks, ka Latvija ir tada davana un ziedu piegade, kura patiesam strada 24 h! Paldies, ka palidzejat iepriecinat musu milos!

Šodien saņēmu ziedus ! AAaaa cik pat;ikami! Tagad staigāju smaidīga visu dienu! Brīnišķīgs pušķis, paldies Jums, par to, ka sagādājiet saviem klientiem patīkamas sajūtas! un tas ir pats svarīgākais !

Lasīt visas atsauksmes >>